درباره ما

دردنیای امروزه کامپیوتر یکی از وسایلی است که نداشتن آن مشکلات زیادی را به همراه دارد ، لذا  گروه كامپيوتر پايتخت افتخار دارد تا با تخصص و تجربه خود ، این مشکلات را با همراهي و همكاري شما به راحتی حل نمايد و قدمي هر چند ناچيز در راه پيشرفت مشتريان محترم خود بردارد . اصل اول در این مجموعه , اصل احترام به مشتریان محترم و صداقت در ارائه خدمات مختلف می باشد و ما معتقدیم در هر شرایط حق با مشتریان محترم می باشد و کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان محترم را بهترین تبلیغ برای خود می دانیم. ما هوشمندانه تمام دانش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما ارائه کنیم ومسلماً هر کسی دوست دارد نسبت به هزینه خود بهترین خرید را داشته باشد . قیمت واقعی یک سيستم يا قطعه را زمانی می توان برآورد کرد که از زمان خرید تا آخرین لحظات كنار گذاشتن آن بتواند به شما خدمتگذاري مورد نياز را بنمايد در غیر این صورت قیمت واقعی برابر است با مبلغ پرداختی به اضافه هزینه های ارتقای دستگاه تا زمان کنار گذاشتن آن. بسیاری اوقات هزینه های یک دستگاه ناکارا بیش از خود دستگاه است .
گروه كامپيوتر پايتخت بدون تحمیل هزینه اضافی برای شما سيستم مناسب را طراحی، اسمبل و راه اندازی مي نمايد و اجازه نخواهند داد شما بابت نداشتن اطلاعات تخصصي در هنگام خرید ، متحمل هزینه اضافی شوید وحتی پس از خرید همواره با گارانتی مطمئن با شما همراه می باشد . به شما پیشنهاد می کنیم ، برای خرید سیستم يا قطعات ابتدا با ما مشورت نموده و نیازها و بودجه خود را هم مشخص کنید و اجازه دهید که سیستم مورد نیاز شما را ما انتخاب نموده تا خریدي مناسب تر و ارزانتر داشته باشيد.

گروه کامپیوتر پایتخت علاوه بر داشتن دپارتمان مشاوره در خرید کامپیوتر و لپ تاپ، دارای دپارتمان طراحی وب سایت نیز می باشد و با داشتن کادری مجرب آماده خدمت رسانی به شما می باشد. کلیه مراحل طراحی سایت از ابتدا زیر نظر کادر طراحی سایت ما قرار دارد تا مرحله تحویل به شما پس شما براحتی می توانید تمامی ایده های خود را اجرایی کنید.

با ما جهانی شوید

worldo

 تامین امنیت وب سایت

securedo

طراحی بهینه و مدیریت آسان

seoo
 
در عصر تکنولوژی و ارتباطات هر شرکت یا گروهی نیازمنده یک پایگاه مجازی در قلمرو وسیع اطلاعات می باشد، تا بتواند تمامی محصولات و ایده های خود را به همگان ارائه دهد تا افراد بیشتری بتوانند درک بهتری از محصولات و ایده های شما پیدا کنند.
امنیت یکی از نکات مهمی می باشد که امروزه بیشتر شرکت های طراحی وب سایت به آن اهمیت زیادی می دهند و ما می توانیم بگوئیم که وب سایت های طراحی شده توسط گروه کامپیوتر پایتخت از امنیت کافی برخوردار می باشند.  تمامی وب سایت های طراحی شده توسط ما بر پایه معروف ترین CMS جهان، جوملا می باشد که امروزه بیشتر وب سایت های بزرگ از آن بهره می برند و شما می توانید در وب سایت های ما طراحی بهینه و مدیریت آسان یک وب سایت را احساس کنید. 

 

 

با تشکر از حسن انتخاب شما

مدیر گروه کامپیوتر پایتخت