بسته های آماده سایت

بسته های آماده سایت (2)

پنج شنبه, 15 خرداد 1393 ساعت 21:00

پورتال مدرسه هوشمند پایتخت مطلب ویژه

امتیاز شما
(1 رای)
 

چنانچه به دنبال يک پورتال زیبا، قدرتمند و با طراحی شیک و قيمت بسیار مناسب و امکانات فراوان براي مدارس هوشمند و موسسات آموزشی  هستيد ما به شما پرتال مدرسه هوشمند پایتخت که قدرت گرفته از سيستم مدیریت محتوا قدرتمند جوملا می باشد را پشنهاد مي‌کنيم .


پورتال مدرسه هوشمند پایتخت در خرداد ماه 92 با قالبی سازگار با جوملا 2.5 همراه با ویژگی های بی نظیر تقدیم به شما می گردد. برخی از این ویژگی ها ، که می توان به هدر ماژول ها اشاره کرد که کاملا قابل تغییر می باشد. در این پورتال سعی کردیم تمامی امکانات مورد نیاز یک پورتال آموزشی که مورد نیاز مدارس هوشمند و موسسات آموزشی می باشد را فراهم نماییم. از آن جمله می توانیم به سیستم کاملا پیشرفته وبلاگ دهی اشاره نماییم که به تمام اساتید و انجمن های دانش آموزی اجازه داشتن یک وبلاگ تحت پورتال مدرسه را می دهد که با این کار رابطه بین پورتال مدرسه و دیگر اعضا رابطه ای پویا و زنده می باشد.

  sites 
سه شنبه, 18 شهریور 1393 ساعت 19:44

بسته شرکتی پایتخت مطلب ویژه

امتیاز شما
(1 رای)
شرکت ها و موسسات برای ارائه محصولات و خدمات خود نیاز به وب سایتی مختص خود شرکت دارند تا بر حسب نیاز خود به تبلیغ و ارائه خدمات خود بپردازند، در هر حال ساخت یک وب سایت ایده آل و بر حسب نیاز پروسه زمان بری دارد تا به نتیجه مطلوب برسد و تمام نیازهای یک شرکت را پوشش دهد.
گروه کامپیوتر پایتخت به شما بسته شرکتی پایتخت را پیشنهاد می دهد که سعی شده تا تمام نیازهای یک شرکت یا موسسه را پاسخگو باشد. این بسته شامل فروشگاه اینترنتی، تالار گفتمان، سیستم وبلاگ دهی و... می باشد که در ادامه تمامی امکانات آن را به تفضیل بیان می کنیم.  cpipackcon